FORGOT YOUR DETAILS?

O nas

Wydział Edukacji Sportowej jest placówką szkoleniową nadającą międzynarodowe uprawnienia trenerskie oraz instruktorskie. Naszym celem jest kształcenie kadr, wobec czego stawiamy na innowacyjne programy nauczania, zgodne z najnowszymi trendami oraz potrzebami. Za jakość kursów i szkoleń odpowiada starannie wyselekcjonowana kadra wykładowców, spełniająca nasze restrykcyjne wymagania.

Nasi kursanci mają także możliwość przystąpienia do dowolnego kursu lub szkolenia całkowicie za darmo! Jak to możliwe? Wydział Edukacji Sportowej współpracuje z lokalnymi Urzędami Pracy na terenie całej Polski. Aby uzyskać refundację należy zgłosić się do najbliższego Urzędu Pracy oraz wskazać naszą placówkę jako podmiot wykonawczy dla dowolnego elementu naszej oferty.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną w Warszawie, Krakowie, Katowicach oraz Wrocławiu.

Zespół Wydziału Edukacji Sportowej

Zdanie naszych kursantów jest dla nas najważniejsze, dlatego w razie wszelkich pytań jesteśmy do dyspozycji.

trener personalny wrocław   dietetyk sportowy warszawa
Popularne strony: Kurs trenera personalnego , Kurs instruktora pływania , Kurs instruktora fitness , Kurs instruktora tańca , Kurs wychowawcy kolonijnego